DLA AKTYWNYCH! Najpiękniejsza pora roku w jednym z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce.

Hotel Elita*** to idealna lokalizacja dla wszystkich amatorów aktywnego wypoczynku. Znajdujemy się tuż przy lesistym Parku Zdrojowym a szlaki turystyczne zaczynają się już kilkadziesiąt metrów od nas.

stamtąd możesz już swobodnie przemieszczać się w dowolnym kierunku i poznawać piękno Beskidu Niskiego. Rozumiemy Wasze potrzeby dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę „Złota jesień w Beskidzie Niskim” – szczególnie zapraszamy pieszych wędrowców, biegaczy, amatorów nordic walking i turystyki rowerowej – nigdzie indziej nie zadbają o Was lepiej.

Po całodziennym wysiłku i podziwianiu okolicznych gór, docierając do hotelu masz tylko ochotę porządnie wypocząć.

My Ci w tym pomożemy – będzie na Ciebie czekać ciepły posiłek i zimne piwo, które jeśli tylko zechcesz, będziesz mógł wypić na naszym tarasie podziwiając zachodzące nad Iwoniczem Zdrojem słońce.

W pokojach czekają wygodne łóżka i kabiny prysznicowe, każda z hydromasażem, a jeśli tego będzie mało, zapraszamy do naszego centrum SPA&Wellness, gdzie można skorzystać z usług masażysty, wanny z hydromasażem oraz suchej sauny.

Rano porządne śniadanie to konieczność, ale co na trasę? Tutaj także przygotowaliśmy coś extra. Każdy z naszych gości, który zgłosi się w recepcji dzień wcześniej, rano dostanie specjalną „wałówkę turysty”, czyli specjalnie przygotowane kanapki i napoje na całodzienną podróż :)

 

 

Złota jesień w Beskidzie Niskim to najpiękniejszy okres w roku!


Hotel Elita jest świetnym miejscem dla aktywnych turystów:

  • Położony w samym sercu Beskidu Niskiego, w przepięknie ulokowanym Iwoniczu Zdroju,
  • Tuż przy lesie i przy wejściu na szlak turystyczny
  • Domowa kuchnia dla strudzonych wędrowców
  • Możliwość „garażowania” rowerów,
  • Łazienka z hydromasażem w każdym pokoju,
  • Centrum Spa&Wellness,
  • Sucha sauna,
  • „Wałówka turysty” dla każdego nocującego podróżnika,
  • Zimne piwo i piękny widok na Iwonicz Zdrój,

 

 

Cena

Cena od 199,00 zł od osoby w pokoju 2 osobowym
Pakiet obejmuje:
pobyt minimum 2 noclegi, które można oczywiście przedłużać, (2,4,6,… itd.) – dla chętnych na dłuższy wypoczynek oferujemy coś ekstra –

 

Już teraz zarezerwujcie u nas pobyt, będziecie zachwyceni!